Tuesday, February 8, 2011

kakak angkaT kU yG tErHebAt!!

haaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! siapa kah gadis nieHHH!!!
ade bace tajuk kt atas..makne nyer korang da tau kn huhuhu...
name sisi ak nie sahida bt mansor..
seorg sisi yg baik n ambil berat..
love u sisi..hehehe=D
die nieh tempat ak gadu masalah n die lah kuanseler akuh..hehe
sisi your advice so valueble 4 me..
thanks sisi take care of me...
ILYSM>>>>SISI
sisi...kentot bUcUk..hahaha 

2 comments:

shidashisyi said...

hoit....... macam kenal saje gmbar itu..hehehhee

aKmaR_tHe rEngEr said...

hahaha..sori la curik kekeke